Jak wydepilować pachy?

Jak wydepilować pachy?
5 (100%) 10 głosów

W obecnych czasach zbędne owłosienie na ciele jest społecznie nieakceptowane. W ciągu ostatnich dwudziestu czy trzydziestu lat za normę przyjęto wymóg, że kobieta powinna mieć idealnie wydepilowane ciało. Presja społeczna jest ogromna, a odsłonięcie niewydepilowanych nóg czy pach postrzegane jako akt niezwykłej odwagi. Jednak mimo tego że wiele kobiet czuje się zmuszonych do depilacji, wciąż znakomita większość z nich po prostu najlepiej czuje się w gładkim ciele. Wydepilowane ciało daje poczucie komfortu i gwarancję wygody, pozwala czuć się atrakcyjnie i w pełni swobodnie. Kobiety korzystające z zabiegów depilacji lub wykonujące je w domu robią to świadomie, dla lepszego samopoczucia.

Aksamitna skóra wymaga jednak wielu poświęceń. Aby zawsze cieszyć się gładkimi nogami czy pachami, codziennie lub co najmniej co kilka dni (w zależności od tempa wzrostu włosa, które u każdego może być nieco inne) należy powtórzyć zabieg usuwania owłosienia jednorazową maszynką. Używanie plastrów z woskiem pozwala pozbyć się niechcianych włosków na nieco dłużej, bo na około dwa tygodnie, jednak jest bardzo bolesne i powoduje podrażnienia. Oba rozwiązania wydają się niedoskonałe, jednak dzięki nowoczesnej technologii dzisiaj każdy może sobie pozwolić na depilację laserową, która przynosi trwałe efekty, a przy tym jest metodą szybką, bezbolesną i całkowicie bezpieczną dla zdrowia.

Komfort gładkiej skóry pod pachami

Depilacja laserowa pach to zabieg, na który decydują się nie tylko kobiety zmęczone codziennym goleniem skłonnej do podrażnień skóry pod pachami, ale także mężczyźni, którym owłosienie w tym miejscu najzwyczajniej w świecie przeszkadza. Często wybierają go panowie aktywni fizycznie, którym wydepilowana skóra pach wydaje się higieniczniejsza i zapewnia większy komfort w trakcie intensywnych treningów. Największą zaletą depilacji laserowej pach jest trwałość uzyskanych efektów, które utrzymują się nawet do pół roku. Dzięki nowoczesnym urządzeniom, np. stosowanemu w najlepszych salonach depilacji laserowi Vectus wystarcza kilka zabiegów, aby pozbyć się niechcianego owłosienia pod pachami na stałe. Na dodatek jedna sesja trwa tylko około pięciu minut. Jak to możliwe?

Vectus – najnowocześniejszy laser dostępny na rynku

Obecnie nie ma na rynku urządzenia do depilacji laserowej nowocześniejszego od lasera diodowego Vectus, dzięki któremu zabiegi trwałego usuwania owłosienia stały się jeszcze szybsze, skuteczniejsze, a oprócz tego całkowicie bezbolesne i w pełni bezpieczne. Zastosowana w laserze Vectus technologia skraca czas trwania pojedynczego zabiegu wykonywanego na większych partiach ciała do najwyżej kilkunastu minut, przy czym sesja depilacji laserowej pach trwa najwyżej pięć. Sesje naświetlania skóry są krótkie, a jednocześnie o wiele skuteczniejsze niż dotąd, dlatego również całkowita liczba zabiegów, jakie należy wykonać, by uzyskać oczekiwany efekt, została znacznie zredukowana – więcej o tym tu – http://www.zaspa24.pl/vectus-nowoczesna-depilacja-laserowa-w-gdansku/.

Urządzenie posiada wbudowany czytnik poziomu aktywnej melaniny w skórze Skintel, dzięki któremu jest w stanie automatycznie dopasowywać parametry przeprowadzanego zabiegu do indywidualnych potrzeb pacjenta, w związku z czym włoski usuwane są skutecznie, ale przy zachowaniu maksymalnej ostrożności. Poza tym osoby poddające się depilacji laserowej pach w ogóle nie muszą obawiać się bólu. Laser Vectus usuwa zbędne owłosienie, nie powodując nawet najmniejszego dyskomfortu – to za sprawą technologii Advanced Contact Cooling, czyli głowicy delikatnie znieczulającej naświetlane miejsce.


źródło: https://www.youtube.com/watch?v=M9B55Pm3yDk