Jak zachować piękny i zdrowy wygląd przez wiele lat? – Zabiegi na ciało.

profesjonalny zabieg kosmetologiczny
Jak zachować piękny i zdrowy wygląd przez wiele lat? – Zabiegi na ciało.
5 (100%) 46 głosów

Pielęgnacja ciała jest bardzo ważnym aspektem naszego życia. Pozwala na zachowanie pięknego i zdrowego wyglądu przez wiele lat. Współczesna medycyna estetyczna daję nam do dyspozycji bardzo wiele możliwości. Rodzi się jednak pytanie, jakie zabiegi na ciało wybrać? Które spośród nich będą najkorzystniejsze w danej sytuacji?

Przebieranie wśród bogatej oferty zabiegów na ciało sprawia, że jego wybór nie jest prosty – i właśnie po to stworzono darmowe konsultacje w Clinica Cosmetologica.

Zabieg ICOONE – pielęgnacja ciała z wykorzystaniem masażu ciśnieniowego.

Zabieg ICOONE jest doskonałym sposobem na redukcję niepotrzebnej tkanki tłuszczowej, pozbycie się niechcianego cellulitu czy lifting twarzy. Technika ta polega na wykorzystaniu specjalnego masażu z użyciem głowic wywierających na naszą skórę odpowiednio dobrane ciśnienia. Parametry każdego zabiegu są spersonalizowane pod konkretnego pacjenta, co jeszcze bardziej poprawia efekty i co najważniejsze gwarantuje pełne bezpieczeństwo.

Ultraformer III – HIFU – piękne ciało, bez skalpela.

Ultraformer III jest zabiegiem pozwalającym poprawić jędrność i elastyczność skóry. Dzięki działaniu fal ultradźwiękowych powoduje obkurczenie się tanek i stymulacje produkcji włókien kolagenowych. Ultraformer III daję nam szansę na w pełni bezpieczny, dostępny cały rok lifting twarzy i ciała bez wykorzystywania skalpela.

Venus Legacy – bezpieczny i bezinwazyjny sposób na cellulit.

Bezpieczna i bezinwazyjna pielęgnacja ciała są jednymi z podstawowych plusów metody Venus Legacy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii m.in. Multipolarnej Fali Radiowej czy impulsów pola magnetycznego metoda zapewnia widoczną poprawę wyglądu skóry zaraz po wyjściu z gabinetu.

Pollogen Legend – Surgen i Maximus – nowoczesne i skuteczne zabiegi na ciało.

Technologia Surgen i Maximus firmy Pollogen Legend łączy w sobie bezpieczeństwo, komfort pacjenta oraz zauważalną zaraz po zabiegu poprawę jakości skóry. Podstawę działania urządzenia stanowi dynamiczna aktywacji mięśni, skutkująca wypchnięciem adipocytów na zewnątrz i łatwiejsze ich wydalenie z organizmu. Ciało ulega ujędrnieniu, a sylwetka wysmukleniu.

Endermologia Cellu M6 Integral – koniec z cellulitem.

Pielęgnacja ciała z wykorzystaniem techniki „lipomassage”. Zabieg łączy w sobie przyjemne odczucia z redukcją tkanki tłuszczowej i modelowaniem wybranych partii ciała.

Karboksyterapia – skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej.

Zabieg polega na wstrzykiwaniu pod skórę i śródskórnie medycznego dwutlenku węgla, co ma na celu redukcję niechcianej tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała. Technika jest w pełni bezpieczna i nie niesie dyskomfortu dla pacjenta.

Dermapen / Mezopen/ Mezoterapia igłowa – zabiegi mikro nakłuwania skóry.

Zabiegi na ciało których ideą jest wykonywanie mikro nakłuć na skórze pacjenta, co w istotny sposób poprawia wnikanie substancji czynnych. Metody mogą być wykorzystywane jako świetny sposób na regenerację zniszczonej skóry czy jej pielęgnacje.

Palomar Emerge – laser metodą pielęgnacji ciała.

Palomar Emerge jest zabiegiem laserowym wykorzystywanym w celu regeneracji skóry, polepszenia jej jędrności i elastyczności. Ideą zabiegu jest laserowa stymulacja tkanek skóry.

Depilacja skóry – laser Vectus i depilacja woskiem.

Obie metody są bardzo skutecznymi sposobami pozbycia się niechcianego owłosienia. Laser Vectus jest jednak w odróżnieniu od wosku metodą praktycznie niebolesną i zalecaną osobom z niskim progiem bólu oraz do zastosowań w miejscach intymnych.

Podsumowanie

Jak widać, dzisiejsza kosmetologia oferuje ogromną ilość metod poprawienia naszej skóry, wyglądu czy sylwetki.  Wystarczy więc tylko wybrać interesujący Cię sprawdzony zabieg na ciało.